1991 yılında havuz inşaası, filitrasyon ve ekipman kurulumu üzerine kurulan Promak, mesleki yolculuğuna aquapark, havuz kimyasalları, su arıtımı, spa sistemlerini ekleyerek devam etmiştir.
İnovatif ve yenilikçi yaklaşımlarımlarıyla yüzlerce projeye imzasını atarak turizm ve inşaat sektörüne katkıda bulunmuştur. Deneyimli teknik yapısının yanında yönetimsel olarak sektörde eşitlikçi ilkeler üzerine kurulmuş ve fırsat eşitliğini hedef edinmiştir. 31 yıldan bu yana uluslararası standartlardan ödün vermeden, incelikli işçilik ve mühendislikle sektörde büyümeye devam etmektedir.

Hedeflerimiz,
Bilgi ve tecrübemizi projelerimizde daha geniş bir kesime yansıtmanın yanında; 2010 yılında sponsorluğunu üstlendiğimiz havuz operatörlüğü çalıştayı gibi sektörün gri alanlarını dolduracak, sektörde yeni kapılar açabilecek yapılanmaları daha çok desteklemeyi amaçlıyoruz.

Yüzme havuzu filtrasyon tesisatları, Aquaparklar ve su kaydırakları, Yüzme havuzu kimyasalları, Dezenfeksiyon sistemleri, Havuz aksesuarları, Su atraksiyonları, Prefabrik yüzme havuzları, Fıskiyeli süs havuzları, Şok ve masaj havuzları, Sauna ve buhar odaları, Su arıtma sistemleri, Havuz ısıtmaları, Projelendirme, Havuz kimyasalları, Endüstriyel temizlik (hijyen) DİVERSEY ANTALYA BÖLGESİ ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ.